Do pobrania

Atesty higieniczne

​Kanały tekstylne Atolvent mogą być z powodzeniem stosowane w pomieszczeniach o wyższych wymaganiach sanitarnych, np. przy produkcji żywności. Produkty zostały przebadane przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego. Zarówno kanały przepuszczalne, jak i nieprzepuszczalne uzyskały pozytywną aprobatę. Poniżej znajdą Państwo wzory dokumentów. W celu uzyskania oryginałów zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem.

Klasyfikacja reakcji na ogień

Materiały, z których produkujemy Systemy Wentylacji Tekstylnej posiadają klasyfikacje Instytutu Techniki Budowlanej. Tkaniny te otrzymały klasyfikację reakcji na ogień: B-s1, d0. Oznacza to, że są niezapalne, niekapiące oraz nieodpadające pod wypływem ognia. Poniżej znajdą Państwo wzory dokumentów. W celu uzyskania oryginałów zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem.
 

WŁASNOŚCI ELEKTROSTATYCZNE

Kanały tekstylne ATOLVENT zostały przebadane w Instytucie Włókiennictwa i uzyskały potwierdzenie o własnościach elektrostatycznych materiału. Poniżej znajdą Państwo wzory dokumentów. W celu uzyskania oryginałów zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem.